MOSÓGÉP SZERVIZ VERESEGYHÁZÁN

Bármilyen típusú mosógép szerelése és javítása esetén állunk rendelkezésére, legyen szó általános állapot felmérésről, szakszerű javításról vagy beüzemelésről!

Mosógép javítási munkadíjunk minden esetben fix összeg, ami a készülék típusától és hibájától függ. Az összeget a hiba megállapítását követően azonnal, ajánlatként közöljük az Ügyféllel.

A hiba tényleges kijavításának ideje nem befolyásolja az előre megadott árat.

Ingyenes kiszállást, bevizsgálást MI nem ígérünk.

Amit ígérhetünk: mosógép javítási munka megrendelése esetén bevizsgálási / kiszállási díjat nem számolunk fel!

Mosógép javításhoz kiszállási díjak Veresegyházán :

500,- Ft

vonzáskörzetében

1.000,-2.000,- Ft

Mosógép bevizsgálási díjak :

3.000,- Ft/készülék

A mosógép szerelés költsége minden esetben tartalmazza a munkadíjat, a kiszállási díjat, és az esetlegesen beépítésre kerülő alkatrészek árát is.

A beépítésre kerülő alkatrészek beszerzéséről minden esetben Mi gondoskodunk. A mosógépjavítás során a kisebb és gyakrabban előforduló hibákhoz szinte azonnal tudunk alkatrészt biztosítani. A nagyobb alkatrészeket megrendeljük, melyek áráról és a várható beérkezés időpontjáról tájékoztatjuk Ügyfeleinket. Javítási előleget kizárólag nagyobb értékű, vagy ritkábban előforduló alkatrész beszerzése előtt kérünk, mivel ezeket rendelés esetén szervizünknek is ki kell fizetnie.

Az árak visszavonásig érvényesek 2013. január 01.-től, és az általános forgalmi adót (ÁFA) is tartalmazzák!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 2
Heti: 28
Havi: 115
Össz.: 13 690

Látogatottság növelés
Oldal: Áraink
MOSÓGÉP SZERVIZ VERESEGYHÁZÁN - © 2008 - 2024 - veresegyhazmosogepszerviz.hupont.hu

Az ingyenes honlapkészítés azt jelenti, hogy Ön készíti el a honlapját! Ingyen adjunk: Ingyen Honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »