MOSÓGÉP SZERVIZ VERESEGYHÁZÁN

Bármilyen típusú mosógép szerelése és javítása esetén állunk rendelkezésére, legyen szó általános állapot felmérésről, szakszerű javításról vagy beüzemelésről!

Mosógép üzembe helyezése

A mosógép életkorának és a hiba nagyságának függvényében, már nem minden esetben van értelme a mosógép javításának. Ezen esetekben a javítási költségek már meghaladják azt a gazdaságossági határt, ami alatt még érdemes a mosógép javításával foglalkozni. Ilyen esetekben szakembereink javasolni szokták a mosógép cseréjét.

Ha Ön úgy dönt, hogy új mosógépet vásárol, és az üzembe helyezési  műveletek Önnek problémát okoznak, kérem hívjon Minket bizalommal, mert a SILVANUS MOSÓGÉP SZERVIZ , mosógép szerelés mellett üzembe helyezéseket is vállal.

Új mosógépek beüzemelése (kiszállással együtt):

8.500,- Ft

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 4
Tegnapi: 3
Heti: 34
Havi: 121
Össz.: 13 696

Látogatottság növelés
Oldal: Üzembe helyezés
MOSÓGÉP SZERVIZ VERESEGYHÁZÁN - © 2008 - 2024 - veresegyhazmosogepszerviz.hupont.hu

Az ingyenes honlapkészítés azt jelenti, hogy Ön készíti el a honlapját! Ingyen adjunk: Ingyen Honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »