MOSÓGÉP SZERVIZ VERESEGYHÁZÁN

Bármilyen típusú mosógép szerelése és javítása esetén állunk rendelkezésére, legyen szó általános állapot felmérésről, szakszerű javításról vagy beüzemelésről!

Használaton kívüli készülékek átvétele

Gondoljon a jövőre!

Hibás, üzemképtelen, használaton kívüli, lecserélt, megunt háztartási készülékeit ne dobja a szemétbe! Ezeknek teljesen szelektív módon történő szétbontásával és újrahasznosításával gondoljunk gyermekeink jövőjére, ezért forduljanak hozzánk bármikor bizalommal.

Minden esetben gondoskodunk az Ön régi használt készülékének átvételéről, elszállításáról, vagy szervizünkbe bármikor leadhatja őket!

Ezzel Önnek nem lesz gondja, mivel a

SILVANUS MOSÓGÉP SZERVIZ használaton kivüli, üzemképtelen háztartási kisgép, mosógép, mikrohullámú sütő és egyéb készülék átvételével, igény szerinti elszállításával, ezek teljesen szelektív módon való szétbontásával és megsemmisítésével is foglalkozik.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 5
Tegnapi: 3
Heti: 35
Havi: 122
Össz.: 13 697

Látogatottság növelés
Oldal: Hulladék mosógépek átvétele
MOSÓGÉP SZERVIZ VERESEGYHÁZÁN - © 2008 - 2024 - veresegyhazmosogepszerviz.hupont.hu

Az ingyenes honlapkészítés azt jelenti, hogy Ön készíti el a honlapját! Ingyen adjunk: Ingyen Honlap!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »